Przemawianie

Zapraszam na nową stronę www.piotrcieszewski.com

Dzielę się doświadczeniem.

Zdobywca Mount Everest, profesjonalny mówca, trener przywództwa, menadżer, ekonomista,
taternik, maratończyk, ambasador Szlachetnej Paczki

fotor20150601_133300

Maria Rotkiel.
_DSC1674

Przemówienie „Twój Everest” dla 250 pracowników firmy PRUDENTIAL

action 1024:768

IMG_0117 2

Przemówienie dla 1100 pracowników Banku BPH

Piotr Cieszewski
Ukończył Uniwersytet Gdański- z wykształcenia ekonomista. W trakcie liceum uczęszczał do jednej z dwudziestu najlepszych szkół średnich w USA – Saint John`s High School, Toledo`s Jesuit Preparatory School for Boys Founded 1898 Toledo, Ohio.
W latach 2001 – 2011 menadżer w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 Ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Maratończyk, Taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Komentuje wydarzenia górskie dla TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat i TVP INFO.

Mówca i trener specjalizujący się w obszarach motywacji, przywództwa, restrukturyzacji i etyki w biznesie. Szkolił i przemawiał do ponad 40.000 osób- m.in. pracowników: Banku BPH, BOSH, House of Skills, PRUDENTIAL, infoPraca, PKO BP, Sudzucker, Kuehne + Nagel, PZU Życie, IdeaLeasing, Leroy Merlin, Royal Canin, Google, Nationale Nederlanden, Polska Spółka Gazownictwa, Credit Agricole, Inter Cars, Eurobank, Alior Bank, Mostostal Warszawa, Perfetti Van Melle, SCA HYGIENE, T-Mobile, Polska Grupa Energetyczna S.A., TAURON Wytwarzanie S.A., LOTOS Paliwa, ALSO Polska, PWC, NAPOLLO, Mondi, ALLIANZ, Zakład Utylizacyjny w Gdańsku, Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie, Hochland, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Związek Firm Deweloperskich, uczestników konferencji otwartych, wolontariuszy akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, uczniów gimnazjów, liceów i studentów. Finalista Konkursu na najlepszą mowę biznesową organizowanego w ramach Festiwalu Inspiracji 2014 http://youtu.be/hW69S5egsJk

17 października 2015 r. we wrocławskim ratuszu wygłosił wykład graduacyjny dla absolwentów Franklin University MBA oraz MBA Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Prowadził zajęcia z przywództwa na studiach podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego i Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Zaczynał jako robotnik w gdyńskiej Stoczni Nauta. Następnie pracował jako specjalista w firmie „Profilm” zajmującej się produkcją programów telewizyjnych. W kolejnych latach- Specjalista, Kierownik Działu i Dyrektor Oddziału w korporacji budowlanej Skanska S.A. Lider zespołu ds. reengineering-u odpowiedzialnego za głęboką restrukturyzację inkorporowanych do Skanska 20-tu firm budowlanych grupy kapitałowej Exbud, w obszarze zarządzania sprzętem i transportem. W 2002 r. został najmłodszym Dyrektorem Oddziału w stu dwudziestoletniej historii tej jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Początkowo Dyrektor Oddziału zarządzającego sprzętem i transportem Skanska w całej Polsce. Od 2005 r. jako Dyrektor Oddziału Budownictwa Drogowo-Mostowego w Warszawie, był odpowiedzialny za podstawowy biznes firmy, czyli pozyskiwanie i realizację kontraktów w Polsce centralnej. W ciągu pięciu lat wspólnie z pracownikami potroił sprzedaż, a jego oddział osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Wspólnie z pracownikami oddziału zrealizował 70 inwestycji w Polsce- kontrakty od 1 mln zł do ponad 100 mln zł. M. in. obwodnica Piotrkowa Trybunalskiego, obwodnica Serocka (114 mln zł), Aleja Włókniarzy w Łodzi, odcinki warszawskich ulic: Górczewska, Powązkowska, Deotymy, Bora Komorowskiego, Banacha, Al. Prymasa Tysiąclecia, Aleje Ujazdowskie, przebudowa Estakad Bielańskich w Warszawie (90 mln zł).
Żonaty, córka☺

Piotr Cieszewski w mediach:
Dzień Dobry TVN
Wywiad zawód mówca.
Odbiór nagrody za działalność na rzecz Szlachetnej Paczki.
Wywiad przed wyprawą na Mount Everest TVP INFO.
Wywiad z mówcą motywacyjnym w Radio Gdańsk.
Relacja po wyprawie na Mount Everest w TVN 24.
Newsweek
Rozmowa w „Świat się kręci” TVP 1
NATIONAL GEOGRAPHIC
RZECZPOSPOLITA
Radio Wnet – wywiad (korporacja, cele, góry)
Polskie Radio
wprost
SPORT.PL
Szlachetna Paczka
kariera.pl – Skanska, rola menadżera
IMPERIUM KOBIET – wywiad
PRZEGLĄD SPORTOWY
Wirtualna Polska
UCZELNIA ŁAZARSKIEGO
Facebook
Finał Festiwalu Inspiracji 2014
Kontakt: piotr.cieszewski@wp.pl (proszę o wpisanie nazwiska Cieszewski a nie Ciszewski)
Tel. +48 502 747 055